News

Mám toho dost! Soutěžící, čtěte!!

8. ledna 2010 v 14:33 | ©Cady
Moc mě mrzí tato soutěž! Takhle jsem si to vůbec nepředstavovala...:( Myslím, že to byla chyba!

Nevím, proč se snad při každé soutěži všichni porafou! Mě už to štve! Je asi pravda, co pslala Lintith: [25] Lintith | E-mail | Web | Středa v 20:28 | Reagovat

Cady, nezlob se, ale cítím tady podvod...řekla bych, že to někdo dělá naschvál že někdo naschvál hlasuje hezkým fotkám...nezdá se Ti?? Kdyby se někdo překlikl a klikl na špatnou fotku ( která se mu líbí ) byli by tady komenty např.: Ajeje, já jsem klikla špatně atd...ale žádný koment že by se někdo překlikl...mrzí mě to, přijde mi, že někdo chce, aby ty hezké nepostoupily...zdá se mi, že švindlovat se dá i tady a mě to tak mrzí!

No, myslím, že víc už říkat nemusím, snad jen to, že mě to taky moc mrzí a štve mě to!
Soutěže jsou tu od toho, aby se majitelé i koně pobavili a užili si legraci, ale jak se tak koukám, je to spíš naopak. Všichni, kromě výherce z toho většinou vzejdou smutní a zklamaní. Mnoho lidí se pohádá... Sakra lidi, co je to s váma? Pokud se takhle míníte chovat, tak by se měly soutěže zrušit!
Já na to ž fakt nemám nervy... Připadám si, jako bych za všechno mohla já...!


Mám sto chutí soutěž zrušit! A víte co? Já to udělám!! Někteří si za to můžete sami, jiní jsou v tom nevině... Ale to už nikdy nikdo nezjistí. Ví o tom jen ti, co udělali něco špatně.

Je mi to líto! A všem soutěžícím i hlasujícím se moc omlouvám, ale...musím to udělat:(

Soutěže tu ještě budou, to se nebojte! A možná by jsme si mohli i dohrát Arabian Horse Champion 2010. Ale je to jen a jen na vás! Pokud se to bude opakovat, končím se všemi soutěžemi!
Takže, doufám, že se polepšíme...!
 
 

Reklama